O nas

DOM-BUD 4rent to nowa marka firmy DOM-BUD zajmująca się długoterminowym wynajmem mieszkań.

DOM-BUD M. Szaflarski Spółka Jawna założona w 1991 roku, to wiodąca na krakowskim rynku rodzinna firma budowlana oraz deweloperska, której działalność skupia się na realizowaniu zabudowy wielorodzinnej na terenie Krakowa oraz jego najbliższej okolicy. Zakres działalności Spółki obejmuje również zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz kompleksową realizację robót budowlanych.

Sprawdzone rozwiązania

Nasza Spółka zorganizowana jest według wypracowanych i sprawdzonych przez 32 lat istnienia standardów, które sprawiają, że szeroko pojmowany proces inwestycyjny oraz jego finalny produkt w postaci mieszkań stoi na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem jest zadowolenie ponad 17 tysięcy mieszkańców w ponad 6.000 mieszkaniach i domach oddanych dotąd do użytkowania.

Możemy pochwalić się realizacją obiektów budowlanych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 400.000 m2, czym wyraźnie wpłynęliśmy na obecny krajobraz Królewskiego Miasta Krakowa i jego okolic.

DOM-BUD M. Szaflarski Spółka Jawna jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, którego powołaniem jest działalność na rzecz utrzymania najwyższych standardów wykonywanych robót i rzetelność wobec klientów.

Nasza misja

Nasza misja, to dbanie o najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji, zarówno od strony technicznej jak i formalno-prawnej. Staramy się tworzyć jak najlepsze przestrzenie mieszkalne. Dzięki temu nasi klienci z chęcią wracają do swoich mieszkań i osiedli by spędzić w nich swój cenny czas.

Nasze cele, wyróżniające firmę DOM-BUD to między innymi:
 

  • Terminowe realizowanie inwestycji
  • Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od podstawowych pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych a na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc
  • Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi
  • Własny dział sprzedaży i obsługi klienta
  • Sprawna administracja w zarządzaniu obiektami mieszkalnymi


Potwierdzeniem trafnie obranych i rzetelnie realizowanych celów są liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane w wyniku ogólnopolskich jak i lokalnych konkursów.

DOM-BUD w liczbach

33

Lat na rynku

91

Zrealizowanych inwestycji własnych

6300

Wybudowanych mieszkań

17600

Zadowolonych mieszkańców

DOM - BUD 4 rent
ul. Salwatorska 14
30-109 Kraków

Godziny otwarcia
pn - pt
7.30 - 17.00
Media społecznościowe

facebook

instagram

Media społecznościowe

facebook

instagram

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko.
Proszę podać nr telefonu.
Proszę podać e-mail.
Proszę wpisać wiadomość.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszą polityką prywarności
Zadzwoń Dojazd